اس پی ال (SPL)

یکی از بهترین متریالهایی که برای پوشش سطح کابینت در طراحی دکوراسیون مخصوصا آشپزخانهها مورد استفاده قرار می گیرد،قیمت اس پی ال پی ال SPL میباشد. اس پی ال SPL تشکیل شده از چندین لایه اچ پی ال (HPL) میباشد. اچ پی ال همان لایهی کمتر از یک میلیمتری میباشد که بر روی صفحات کابینت ام دی اف چسبانده میشود. اچ پی ال (HPL) به معنای لمینت تحت فشار بالا قرار گرفته شده، میباشد. اس پی ال SPL به معنای قیمت اس پی ال لمینت همگام شده تحت فشار بالا میباشد. لایه رویه و زیرین اس پی ال SPL شامل طرح و نقش محصول میباشد و بر روی آنها، یک لایه اورلی اجرا شده تا رویهی کار بهصورت ضدخش و زیبا درآید. اس پی ال SPL دارای گواهینامه تماس با مواد غذایی و عدم ایجادآلودگی و حساسیت میباشد. ابعاد ورقهای اس پی ال SPL که در کشور وجود دارد ۱۴۰ در ۴۲۰ سانتیمتر و به قطرهای ۳ و ۱۲میلیمتر میباشد. صفحه کابینت اس پی ال SPL بسیار محکم و مقاومتر از سنگهای طبیعی چون مرمر و گرانیت است! فرآیند تولید خاص اس پی ال SPL موجب این دوام شگفتانگیز آن شده است.

تا اینجا با سنگ مصنوعی آشنا شدیم و فهمیدیم که این سنگ ترکیبی از سنگ های طبیعی و مواد افزودنی می باشد. حال می خواهیم با سنگ مصنوعی اس پی ال SPL در اصفهان آشنا شویم. در ابتدا باید بدانید که این کلمه مخفف چه عبارتی است. در واقع SPL مخفف عبارت Synchronized Pressured Laminate می باشد. این سنگ مصنوعی توسط یک کمپانی قیمت اس پی ال ایتالیایی به نام لاویانی (Laviany) و به نام این برند تولید شده است. همچنین شایان ذکر است بدانید که این برند مدت زمان زیادی نیست که از این سنگ اس پی ال رونمایی کرده قیمت اس پی الت. برای اولین بار در سال 2016 در یک نمایشگاه از این سنگ رونمایی نمود. جالب است بدانید قیمت اس پی ال که این سنگ در سطح جهان در حال گسترش و پیشرفت می باشد و در نماها و ویوهای بسیاری شاهد این سنگ خواهیم بود. ورق های splحاوی تعداد زیادی کاغذ و ورق می باشد. که در ترکیب با چسب رزین صنعتی تحت دما و فشار بسیار زیاد تبدیل به صفحاتی با اندازه قیمت اس پی ال های قیمت اس پی التاندارد می شود.

این پیوند بسیار محکم قیمت اس پی ال و غیر قابل بازگشت انجام می شود. شاید برایتان تعجب انگیز باشد؛ اما سنگ SPL در اصفهان با اینکه از کاغذ ساخته شده است اما بسیار از سنگ های مرمر و گرانیت مقاوم پذری تر می باشد. همچنین نکته جالب تر اینکه معایب مرمر و چوب را ندارد و بسیار کیفیت و ماندگاری بالاتری را شامل می شود. بدون شک و به طور عمده می توان گفت سنگ اس پی ال SPL در اصفهان یک هدیه بسیار بزرگ از سمت کشور ایتالیا می باشد. که روز به روز به طرفداران آن اضافه می شود. نمایندگی سنگ SPL در اصفهان : قیمت اس پی ال همانطور که در بالا اشاره نمودیم، هر سنگی دارای مزایا و ویژگی های خاص خود می باشد. سنگ های مصنوعی اس پی ال SPL نیز دارای ویژگی ها و مشخصاتی می باشند که آن ها را به سنگ ها و صفحه هایی بسیار محبوب تبدیل نموده است.

در ادامه انواع ویژگی ها و مزایای سنگ SPL در اصفهان بررسی می نماییم. در قسمت بالا ذکر کردیم که سنگ های قیمت اس پی ال پی ال تحت دمای بسیار بالا و فشار زیاد تولید می شوند و در نهایت با لایه های گوناگون آن یکی می شوند. کلمه سینکرونایز در عبارت مخفف شده SPL به معنای هماهنگی، تراکم و تطبیق بی نظیری است که در این سنگ ها مصنوعی وجود دارد. این متریال استفاده شده بدون شک غیر قابل نفوذ و کاملا ضد آب می باشند. البته شایان ذکر است بدانید به جرئت می توان گفت ورود و نفوذ آب به این سنگ ها صفر می باشد. سنگ های SPL در اصفهان دارای پوششی Overlay می باشند. این پوشش ویژگی منحصر به فردی دارد که باعث می شود در برابر ضربه و خراشیدگی مقاومت بسیار بالایی دارند. همچنین رد ضربه و خط و خش بر قیمت اس پی ال روی این سنگ ها باقی نمی ماند.

Published by Jacques Broome

قیمت'صفحه'کابینت'اس'پی'ال'همانطور'که'در'جدول'زیر'مشاهده'می'کنید'در'کدهای'مختلف'متفاوت'است. قیمت'این'صفحات'بر'اساس'رنگ'رگه'و'مغز'آنها'تعیین'می'شود.اکثر'صفحات'اس'پی'ال'دارای'مغز'ساده'و'مشکی'رنگ'هستند'و'فقط'تعداد'محدودی'از'این'متریال'دارای'مغز'رگه'دار'می'باشند. اس'پی'ال'نویر'و'اس'پی'ال'برلا'دارک'جزو'صفحه'کابینت'های'اس'پی'ال'با'مغز'رگه'دار'هستند.'در'این'بین'اس'پی'ال'بریتانیکا'نیز'تنها'کدی'از'صفحات'اس'پی'ال'است'که'دارای'مغز'سفید'نیز'می'باشد. اگر'بخواهیم'از'نظر'قیمتی'صفحات'اس'پی'ال'را'مورد'بررسی'قرار'دهیم'قیمت'صفحه'کابینت'اس'پی'ال'بریتانیکا'با'مغز'سفید'نسبت'به'سایر'ورق'های'اس'پی'ال'بیشتر'می'باشد. می'توان'گفت'غیر'از'بریتانیکا،'گروه'رنگ'های'ساده'که'دارای'فینینش'کربن'و'مات'هستند'و'گروه'رگه'دارها'در'بقیه'محصولات'قیمت'ورق'اس'پی'ال'پایین'تر'می'باشد.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 - 
Arabic
 - 
ar
Bengali
 - 
bn
German
 - 
de
English
 - 
en
French
 - 
fr
Hindi
 - 
hi
Indonesian
 - 
id
Portuguese
 - 
pt
Russian
 - 
ru
Spanish
 - 
es